Požičovňa

Lodenica Majerka požičiava turistické lode vhodné na splav Hrona:

Zabezpečíme všetko pre Váš pohodlný splav Hrona.

Pre začiatočníkov 5-7 miestne nafukovacie rafty, pre skúsenejších dvojmiestne nafukovacie kanoe Pálava a pre fajnšmekrov dvojmiestne plastové kanoe typu Vydra.

Všetka potrebná výbava ako sú pádla vesty, detské vesty, barely a príslušenstvo k lodiam je samozrejmosťou.

Lode Vám dopravíme na štart Vášho splavu a rovnako si ich vyzdvihneme na konci Vašej cesty.

Raft Hobit 400

je symetrický segmentový 7 miestny raft so samovylievacou funkciou. Je navrhnutý a vyrobený ako rýchly, priestranný a ľahký raft určený pre rekreačnú plavbu po našich riekach. Vhodný pre začiatočníkov aj skúsené posádky, kde sa všetci podieľajú na ovládaní raftu.
Raft Hobit 350 je skrátená verzia raftu Hobit 400 pre 5 ľudí.

Raft Colorado 450

je univerzálny šesťmiestny nafukovací čln pre prázdninové putovanie po rieke s rodinou. Vhodný je aj pre športové zjazdy riek a rafting do stupňa obtiažnosti WWIV. Je vyrobený z vysoko odolnej polyesterovej tkaniny Nitrilon s nánosmi syntetických kaučukov, čo zaisťuje vysokú odolnosť proti pretrhnutiu. Otvorené zadná časť lode slúži na vytekanie vody v prípade zaliatia v perejách.

Kanoe Yukon X3

Je trojmiestna verzia obľúbenej kanoe, určená predovšetkým na viacdenné putovanie “na ťažko” alebo ako rodinná kanoe pre rodičov s potomstvom a množstvom nákladu. Samovylievanie vody zaisťuje rukáv v zadnej časti kanoe. Na kľudných vodách je možné ho uzavrieť a získať tak suchú loď. Skúsení vodáci si rýchlo obľúbia loď, ktorá sa nezalieva, jej pozdĺžnu aj priečnu tuhosť a komfortný posed s bezpečnostnými popruhmi. Stabilná vo vlnách, rýchla na pokojnej vode. Ideálne pre rodinné výlety, kde všetkým poskytne dostatok miesta pre posádku aj batožinu.

Kanoe Pálava

je dvoj miestna nafukovacia loď vhodná pre vodnú turistiku a športovú jazdu na ľahšej divokej vode. Kanoe ponúka dostatok priestoru pre dvojicu s výbavou na týždeň. Taktiež môžete vybaviť Pálavu treťou sedačkou pre dieťa. Kanoistické zaklaknutie a fixácia kolien v lodi zaisťuje jazdcovi dokonalý kontakt s loďou a vysokú pohyblivosť. To umožňuje športový štýl jazdy v perejách do stupňa obtiažnosti WWIII.

Kanoe Vydra

otvorené plastové kanoe od výrobcu Maku je najvhodnejší typ pre športovú turistiku. Materiál, z ktorého sú lode vyrobené je vysoko odolný proti prerazeniu. Táto loď je určená pre širokú verejnosť, zvlášť pre tých, ktorí chcú zjazdiť všetky vodácke terény vrátane splavov prakticky za akéhokoľvek stavu vody.